HUGO BOSS
Hugo Boss markasının parfümleri, enfes çeşitlilikte özel kaliteyi temsil eder. Zarif, gösterişli kokuların yanı sıra klasik, sade ve sportif parfümler de temsil edilmektedir. Hugo Boss'un tüm parfüm hatlarının ortak bir yanı var - kokuların yüksek sınıf değeri.
CALVIN KLEIN
Calvin Klein'ın kadın ve erkeklere yönelik parfüm tasarımları sadelik ve sadelik ile sınırlıdır. Calvin Klein'ın ürünleri, ilginç şeylerle karıştırılmadan, karakterlerinin esasları ile sınırlı olarak kendileri için konuşmalıdır.
CAROLINA HERRERA
Carolina Herrera zaten çocukken bir moda tasarımcısıydı - ilk başta bebekleri içinse. Bununla birlikte, insan modası için tasarımlar, Carolina Herrera markasının 1988'den beri ilham verdiği kadınlar ve erkekler için parfümler kadar uzun sürmedi.
BURBERRY
Burberry'i düşündüğünüzde, önce İngiliz moda markasının tanınmış çek desenini ve trençkotlarını düşünürsünüz. Ama şimdi dünyaca ünlü ev klasik moda alanının ötesinde büyüdü. Burberry tıraş losyonları ve parfümleri 30 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır ve kalitesi ile bilinmektedir.
TOM FORD
"Sadece kişisel olarak sevdiğim şeyleri yaratıyorum. Ben mükemmel hedef kitlemim. Benim adımın ürünlerimde olması hiçbir şey için değil. ”Tom Ford, sadece kendini sevdiği en iyi şeyi yaratma iddiasıyla, özel parfümler yaratıyor.

TESTER PARFÜMLER BARKODLU, SERİ NUMARALI, BATCH KODLUDUR A KALİTEDİR. PARFÜMLERİN KOKULARI GÜN BOYUNCA KALICIDIR.   


Tavsiye Edilen Kullanım Şekli

Parfümü banyodan sonra hafif nemli vücudunuza dağıtarak sıkınız veya giysilerinize 15-20 cm uzaktan dağıtarak sıkınız. Ne kadar çok sıkarsanız o kadar çok hissedilir. Parfümü bileğinize sıktığınız zaman sıktığınız yere elinizi sürmeyiniz ...

Tester Parfüm Nedir; Tester parfümler orjinal parfümlerin tanıtım amaçlı numuneleridir, parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümerilere verilen, müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir, yani Tester Parfüm Orijinal Parfüm diyebiliriz. Tester parfümler, kaliteden ödün vermeden yüksek maliyetinden daha ucuz parfüm kullanmanın mükemmel bir yoludur. Tester Parfümler bazen kapaksız veya kutusuz olabilmektedir.

Özellikleri

 Tüm cilt tipleri ve günlük kullanım için uygundur.

 


Uyarı: Kuruyana kadar yanıcıdır. Ateş alev veya ısı kaynakları yakınında kullanmayınız ve üzerlerine püskürtmeyiniz. Göz ile temastan kaçınınız. Alev üzerine veya akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Kullanırken Sigara içmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze veya hassas ciltlere püskürtmekten kaçınınız temas halinde derhal bol suyla durulayınız.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.